Vířivky

Proč je kryt na vířivku tak těžký?

Jednou z nejčastějších chyb při kontaktu s horkým majiteli vany je umožnit jejich horká vana kryty dostat příliš těžký. V mnoha případech, horké majitelé vana prostě nejsou vědomi toho, že mají problém a často nemají vůbec realizovat jejich vířivka kryt je stále těžké, dokud není příliš pozdě.

Těžký Vířivka Cover Main Image

Jak víte, že je to příliš těžké

Tak jak se vám vědět, zda vaše horké vany krytí je příliš těžký? Mnoho majitelů si neuvědomuje, že mají problém, dokud nebude tak těžké, je těžké k životu.

V průběhu doby, vířivka kryt postupně dostane těžší a majitel není obvykle zaznamenáte tyto malé zvýšení hmotnosti, dokud se jít ven, aby jejich vířivce jeden den a mají potíže s otevřením. Dobrý vířivka kryt bude normálně váží kolem 50-75 liber v závislosti na jejich velikosti. Na této váhy byste měli být schopni zvednout relativně snadno.

Pokud zjistíte, že máte potíže s jeho zvedání nebo budete potřebovat více než jednu osobu, aby vám pomohl, je na čase řešit problém.

Problémy Heavy Kryty Příčina

Těžký horké vany krytí je problém, že jste prostě neměli ignorovat, protože může vést k několika typů problémů, které budou mít vliv na vaši schopnost používat svůj vířivku a může dokonce může náklady vám peníze stejně. Některé z nejčastějších problémů, které vyplývají z těžkých krytů jsou:

Nebetyčné Hydro Scheinfächer – vířivku s krytem, ​​který je příliš těžká bude stát víc ke spuštění především v zimních měsících.
Zmenšit objem využívaného – Jakmile je horká vana kryt dostane směšně těžké by to mohlo trvat více než jednu osobu, jen proto, aby ji otevřít. Když se to stane, budete mít mnohem méně pravděpodobné, že jej používat pravidelně udržet vás z radosti, že horké vany může přinést.
Poškození Vířivka krytem zvedáku – Některé horké vany jsou vybaveny vířivka krycími zvedáky, které vám pomohou odstranit kryt, když jste připraveni používat vířivku. Pokud kryt příliš těžký, to zvedák může zlomit nebo poškodit pod stresem zvýšení hmotnosti.