Vířivky

Jak spravit prasklinu ve vířivce

Nic nemůže zničit den horké vany majitelů „rychleji, než poznání, že existuje netěsnost v jejich vířivce. úniky Horké vany může být velmi frustrující, protože jsou často těžko vystopovat zejména v případě, že jsou velmi malé. Vaše počáteční myšlenka může být, že se díváte na potenciálně nákladnou opravu, která bude vyžadovat odborníka, lokalizovat a opravit. I když to může být pravda pro některé úniky v závislosti na vaší úrovni odborných znalostí a šikovnost, v mnoha případech můžete opravit některé z nejčastějších netěsností sami.

I když je pro nás nemožné pokrýt všechny možné úniku a opravy průvodce v jedné jediné pracovní místo, dnes budeme se podívat na některé z nejčastějších netěsností, které se nacházejí v horké vany a jak si můžete snadno a (obvykle) levně opravit sám, aniž by museli volat instalatér nebo vířivce odborníka.

Běžné netěsností viníci

Některé z nejčastějších míst najdete úniky jsou:

Čerpadlo
Union Kování
Ohřívač
ventily
připojení
skořápka
To není v žádném případě úplný seznam, ale rozhodně dobré místo pro start. Ve většině případů bude horká netěsnosti vana se nachází v těchto oblastech. Pojďme se podívat na každou z těchto komponent a jak to opravit úniky vody na každou z nich. Při lovu dolů únik, bych naznačují, že začnete v horní části seznamu a pak práci si cestu dolů.