Vířivky

Jak rychle opravit vířivku

Není nic víc nepříjemné, než zapnutí vířivky poté, co strávil spoustu času čištěním a doplňování ji čerstvou vodou, než zámkem vzduchu. Bohužel, tento typ problému je docela běžné, když změníte vody na horké vaně, takže věděl, jak opravit to je pro každého vlastníka horké vany velmi důležité.

Jak rychle opravit propusti v horké vaně

Naštěstí existují různé způsoby, jak můžete rychle opravit komoru v horké vaně, takže se můžete dostat zpět do těší vaše lázně v žádném časovém bytu. Dnes, pojďme se podívat na několik oprav, které bude jasné, že problém vzduchu během několika málo minut.

Co je to zámek Air

Než budete moci začít opravit komoru, je nutné pochopit, co to je. Ve většině případů zámek vzduchu dochází při mozků vířivku, vyčistit a pak ji naplnit. Během té doby, po kterou vířivka sedí bez vody, vzduchu může uvíznout uvnitř vaší vířivce. Tento vzduch může zabránit své vířivku tryskající z fungování a dokonce poškodit váš vířivku, pokud nechcete opravit.

Když zádveří se tak stane, bude rychle všimnete problém. Budete zapnout tryskami a slyšet motory v chodu, ale uvidíte, že žádná voda teče přes ně, jak by měl. To je proto, že tam je vzduch uvězněni uvnitř instalatérské brání toku vody normálně.

Zámkem vzduch se může lišit v závažnosti na základě množství vzduchu, který se stal v pasti uvnitř vaší vířivce. Nicméně, existují různé metody, které můžete pokusit opravit tento vzduch zamknout, takže nemusíte volat na pomoc zvenčí.

Ach-Některé Vířivka / Vana Vana instalatérské & Jet Cleaner (2 oz)
Ach-Některé Vířivka / Vana Vana instalatérské & Jet Cleaner (2 oz)
Katalogová cena: $ 29,95
Cena: $ 29,95
KOUPIT na Amazon
Pojďme Předat že plyn

Kromě mých hloupých hříček, což zámek vzduchu na horké vany je vážná věc, a to je něco, co je třeba se starat hned. Naštěstí ve většině případů, kterým se komoru v horké vaně není příliš obtížné a může být také stanovena poměrně rychle. Pojďme se podívat na některé rychlé opravy, jak se zbavit extra Vzduch ve vaší vířivce.

Krkat to dítě
Tato první malý trik je nejjednodušší udělat, a to lze provést kdokoli bez ohledu na jejich technické zkušenosti.

Ztlumte tepla. Než začnete dělat něco jiného, ​​jít dopředu a kliky teplotu dolů, takže to není pokusit se kopat na, zatímco vy se zbavit tohoto vzduchu.
Otevřít všechny trysky otáčením každého z lícní desky proti směru hodinových ručiček. Ujistěte se, že každá tryska je úplně otevřou.
Zapněte tryskami vašeho lázní a přeměnit je na vysoké. Poté, co jsou na vysoké, aby mohly provozovat po dobu 10-15 sekund.
Opakujte předchozí krok 3x zvýšení provozní doby o 10-15 sekund pokaždé.
Když vidíte vzduchu bublání z trysek nechat je spuštěn, dokud byl propuštěn veškerý vzduch.
To je zdaleka nejjednodušší způsob, jak se zbavit extra vzduchu v horké vaně, ale bohužel to nebude vždy fungovat. Pokud se po třikrát nevidíte vzduch přicházející z trysek okamžitě zastavit postup říhání.