Vířivky

Péče o vířivku

Průvodce pro začátečníky do New Hot Tub vlastnictví
Věděli jste jen přesunout do nového domova s ​​existujícím horké vaně? Věděli jste jen koupit horké vany pro váš dvorek nebo vnitřní terasy? Ať tak či onak, jsem tak ráda, že jste si našli Swim University, který vám pomůže pečovat o své horké vany.

Průvodce pro začátečníky do New Hot Tub vlastnictví

Vytvořil jsem tuto stránku upozornit na must-viz články a videa pro nové vlastníky vířivku v tomto přesném pořadí. Pokud jste vířivka péče začátečník, vřele doporučuji pročíst každého výrobku před kupředu.

To nejlepší, co můžete udělat pro své horké vany má být vzdělaný. Dobře informovaný horká vana majitel zřídka má problémy, a pokud ano, přesně vědí, jak je řešit. Takže začněme.

Seznámení s Vířivka

Než se ponoříme do vlastně péči o vaše horké vany nebo přenosný lázních, co potřebujete vědět, co máte co do činění s. Musíte pochopit některé ze základních pojmů.

Například slovo „vířivka“ je totéž jako „přenosný lázních“ nebo jen „lázně“. Když lidé říkají, že slovo „jacuzzi“ mají na mysli totéž, ale Jacuzzi je vlastně značka vířivce.

Když jdete do svého automechanika, že tě ptát, „co je značka a model si vůz?“ Asi víte odpověď – je to od vás očekává. Tak proč jen málo lidí ví, jaký druh horké vany mají i když to bylo vyrobeno?

Hlavně proto, že to není požádala jej dost. Ale pokud jste to věděl, jak se ty správné díly a řešení problémů by bylo mnohem jednodušší. Udělejte si čas znát vaše vířivku a kolik vody platí.